Pravidlá vrátenia peňazí a vrátenia tovaru

Prehľad

Naša politika vrátenia peňazí a vrátenia tovaru je nastavená na 30 dní. Ak od nákupu uplynulo 30 dní, nemôžeme vám ponúknuť plnú náhradu alebo výmenu. Ak chcete mať nárok na vrátenie, vaša položka musí byť nepoužitá a v rovnakom stave, v akom ste ju dostali. Musí byť tiež v originálnom obale. Niekoľko druhov tovaru je oslobodených od vrátenia. Tovar podliehajúci skaze ako potraviny, kvety, noviny alebo časopisy nie je možné vrátiť. Neakceptujeme ani produkty, ktoré sú intímnym alebo hygienickým tovarom, nebezpečnými materiálmi alebo horľavými kvapalinami či plynmi.

Ďalšie nevratné položky:

  • Darčekové poukážky
  • Stiahnuteľné softvérové produkty
  • Niektoré položky pre zdravie a osobnú starostlivosť

Na dokončenie vrátenia požadujeme potvrdenie alebo doklad o kúpe.

Neposielajte svoj nákup späť výrobcovi.

Existujú určité situácie, keď sa poskytujú iba čiastočné refundácie:

  • Kniha so zjavnými známkami používania
  • CD, DVD, softvér, kurz, videohra, kazeta alebo vinylová platňa, ktorá bola otvorená.
  • Každá položka, ktorá nie je v pôvodnom stave, je poškodená alebo jej chýbajú časti z dôvodov, ktoré nie sú spôsobené našou chybou.
  • Akýkoľvek tovar, ktorý sa vráti viac ako 30 dní po doručení

Vrátenie peňazí

Po prijatí a kontrole vášho vráteného tovaru vám pošleme e-mail s upozornením, že sme dostali vašu vrátenú položku. Upozorníme vás tiež na schválenie alebo zamietnutie vašej refundácie. Ak vás schválime, vaše vrátenie peňazí bude spracované a kredit sa automaticky pripíše na vašu kreditnú kartu alebo pôvodný spôsob platby do určitého počtu dní.

Oneskorené alebo chýbajúce refundácie

Ak vám ešte nebola vrátená platba, najskôr si znova skontrolujte svoj bankový účet. Potom kontaktujte spoločnosť, ktorá vydala vašu kreditnú kartu, môže chvíľu trvať, kým bude vaša refundácia oficiálne odoslaná. Potom kontaktujte svoju banku. Pred odoslaním vrátenia peňazí často trvá určitý čas na spracovanie. Ak ste toto všetko urobili a stále ste nedostali vrátené peniaze, kontaktujte nás na {e-mailovej adrese}. Výpredajové položky Peniaze môžu byť vrátené iba za tovar s bežnou cenou.

Výpredajové položky nie je možné vrátiť.

Výmeny

Položky vymieňame iba vtedy, ak sú chybné alebo poškodené. Ak ju potrebujete vymeniť za rovnakú položku, pošlite nám e-mail na adresu online@coachagency.sk a pošlite položku na adresu: Coachagency s.r.o. Zámocká 24, 90089 Častá

Darčeky

Ak bola položka pri kúpe označená ako darček a odoslaná priamo vám, dostanete darčekový kredit v hodnote vráteného tovaru. Po prijatí vráteného tovaru vám bude zaslaný darčekový poukaz. Ak položka nebola pri nákupe označená ako darček, alebo si darca darček nechal odoslať objednávku, aby vám ju dal neskôr, darcovi darčeka vrátime peniaze a on sa dozvie o vašom vrátení.

Vrátenie zásielky

Ak chcete výrobok vrátiť, mali by ste ho poslať na adresu: Coachagency s.r.o. Zámocká 24, 90089 Častá. Budete zodpovední za zaplatenie vlastných nákladov na dopravu pri vrátení položky. Náklady na dopravu sú nevratné. Ak dostanete náhradu, náklady na spiatočnú dopravu budú odpočítané z vašej refundácie. V závislosti od toho, kde žijete, sa môže čas, kým sa k vám vymenený produkt dostane, líšiť. Ak vraciate drahšie položky, môžete zvážiť použitie sledovacej prepravnej služby alebo zakúpenie poistenia prepravy. Nezaručujeme, že dostaneme vašu vrátenú položku.

Potrebujete pomoc?

Ak máte otázky týkajúce sa vrátenia peňazí a vrátenia tovaru, kontaktujte nás na adrese online@coachagency.sk.