Je už ten
správny čas na Tvoj

NEXT STEP

v koučovacom podnikaní?

Ako by to vyzeralo, keby… si urobila vedomý a odvážny krok na ceste tvojho podnikania?

 • Keď som sa pred 11 rokmi ocitla za dverami koučovacej školy s prvým certifikátom, nemala som ani tušenie, čo to bude za dobrodružnú, ale aj náročnú cestu.
 • Vedela som len jedno, koučovanie je moja vášeň a urobím maximum, aby som mohla týmto spôsobom pomôcť čo najviac ľuďom a zároveň sa mohla koučovaním živiť.
 • Mala som zručnosti koučovania, vedela som učiť a lektorovať, bola som kreatívna, ale nejak záhadne mi unikalo, že na podnikanie bude treba vedieť aj niečo viac.
 • Bolo obdobie, kedy som sa poriadne trápila. Večer som si líhala s myšlienkami na koučovacie podnikania, ktoré ma neraz prebudili ešte pred ranným budíkom. Vášeň pre koučovaciu prácu striedal strach a obavy. Mala som kopu nápadov a predsa som stála na mieste.

Je ti niečo z toho povedomé?

Predstav si, aké by to bolo, keby si už nemusela tápať v spleti často nezrozumiteľných informácií o budovaní podnikania v koučovaní. Keby si rozumela tomu, čo kedy a ako vedome posunúť ďalej.

Čo ak by si mala tie „správne“ informácie, s ktorými by si mohla budovať Tvoje podnikanie, ktoré by prinášalo nielen radosť, ale aj peniaze a zmysluplnú pomoc ľuďom okolo?

Nie, nie som predajca, mám vzdelanie z oblasti humanitných vied, ale tiež mám na vlastnej koži odskúšané, aké je to predávať a živiť sa koučovaním. Dôverne poznám cestu koučovacieho podnikania.

Kedysi ma neustále sprevádzala tichá otázka na pozadí…

Čo všetko by bolo možné, keby som mala tie správne vedomosti, ako na koučovacie podnikanie? Čo všetko by bolo možné, ak by som nemala strach a všetky tie pochybnosti?

Boli dni, kedy som si bola istá, že to zvládnem a dni, kedy som uvažovala, čo budem robiť, ak sa mi nepodarí káru s názvom koučovacie podnikanie roztlačiť.

Tak som ostatných 11 rokov pátrala, študovala, zlyhávala, ale aj zažívala úspech. A dnes som tu. Vediem koučovaciu školu, mám individuálne aj biznisové koučovacie zákazky a koučovanie je môj denný chlebík.

Za ostatný čas pozorujem, že sa koučovanie stáva čím ďalej tým viac lákavým.

Koučmi sa nazývajú aj ľudia, ktorí s profesionálnym koučovaním, jeho prístupom a filozofiou nemajú nič spoločné. Klienti majú teda veľmi ťažkú úlohu vybrať si z radu koučov skutočného odborníka.

Klienti nevedia často nájsť kouča, lebo kouč nedáva o sebe vhodným spôsobom vedieť.

Kouči ovládajú koučovanie, ale nie zručnosť a oblasti ako budovať podnikanie.

Klienti sa trápia hľadaním odborníka a kouči sa na opačnej strane mince trápia s tým, že nemajú klientov.

Pretože mi záleží na tom:

 • aby klienti mali prístup k odborníkom
 • aby sa dostala kvalitná služba k tým, ktorí to potrebujú
 • aby kouči vedeli, ako efektívne oslovovať klientov
 • aby kouči mali nástroje na budovanie svojho podnikania
 • aby sa aj cez pôsobenie profesionálov na trhu zvyšovala kvalita koučovania na Slovensku

Práve preto, že mi nie sú ľahostajní klienti ani kouči,
pripravila som unikátny a zmysluplný mentoringový program NEXT STEP v koučovacom podnikaní.

Všetky vzdelávania, biznisové aj koučovacie, ktoré som doposiaľ absolvovala, boli zaujímavé a prínosné, ale niečo im vždy chýbalo.

Možno si aj ty skúšala všeličo a nie úplne to fungovalo. Možno ti tiež niečo chýba do celej skladačky podnikania. Možno premýšľať ako inak…

Verím, že v každom momente života, alebo aj podnikania máme na výber.

Mať izolované ingrediencie, ale nemať recept ako uvariť koučovací biznis, ťa môže trápiť ďalej, alebo si môžeš povedať OK: „Dozrel čas na môj NEXT STEP”. Rozhodla som sa.

O čom je mentoringový program NEXT STEP?

Program som vyskladala zmysluplne a štruktúrovane tak, aby každý účastník mal najskôr porozumenie súvislostiam a následne pevné základy, o ktoré sa môže oprieť, na ktorých môže postupne stavať koučovacie podnikanie.

V programe sa spoločne zahryzneme aj do chrumkavých marketingových tém a stratégií.

 1. Budeme sa spoločne venovať nekonečnému mindsetu, ktorý ťa udrží v „hre” a pomôže ti kráčať vpred a ešte ďalej.
 2. Budeš mať možnosť objaviť tvoje špecifiká, ktoré je dobre poznať, ak príde na konkurenciu.
 3. Zistíš, ktoré aspekty sú tie, vďaka ktorým sa podnikanie stáva „prekvitajúcim”.
 4. Zakotvíme vo vízii, ktorá je zmysluplná a v rovnováhe s vami a vašimi hodnotami.
 5. Môj klient, jeho cesta k mojej službe.
 6. Biznis plán kouča a jeho špecifiká.
 7. Predaj ako súčasť mojej práce.
 8. Stratégia podnikania šitá na mieru tebe a tvojmu biznisu.

Možno ti beží hlavou:
„Je to dobrá cesta?“
„Je to pre mňa?“

Program NEXT STEP je pre teba zmysluplný ak:

Radšej sa poobzeraj po niečom inom ak:

Čo zažiješ v NEXT STEP programe, ak sa rozhodneš že ideš do toho?

A ešte oveľa viac…

Mohlo by ťa zaujímať, čo hovoria absolventi mojich programov

 • Zuzkine odovzdanie know how v podnikaní, postupnosť krokov, návod na dodržanie pravidiel, či poukázanie na možné chyby v podnikaní, vnímam ako jej dar pre nás. Najviac ma zaujala úprimnosť, záujem nám dať kus seba. Verím Zuzke, že jej záleží na úspechu každého jedného z nás, čím môžeme kultivovať koučovacie povedomie. Ďakujem, že som prešla výcvikom u profesionálnej koučky a túžim byť jej vizitkou, vizitkou profesionality, odbornosti a najviac ľudskosti.

Eva Kováčiková, manažérka a profesionálna koučka

 

 • Seminár o biznise v koučingu  mi dal kompaktný náhľad na to ako, čím a v akom poradí mám začať svoj biznis v oblasti koučingu. Dostala som ucelený návod k tomu, čo je dôležité a bez čoho nebude môj  biznis úspešný. Mala som už nejaké znalosti, ale Ty si tomu dala odborný rámec a svoje dlhoročné skúsenosti za čo veľmi pekne ďakujem. Ušetrí mi to čas a veľa nepríjemných skúseností kým rozbehnem svoje podnikanie.

Adriana Kováčová, profesionálna koučka pre ženy 50+

 

 • Zuzka je pre mňa výborná koučka, supervízorka a profesionálka, ktorej záleží na kvalite koučovania. Ponára sa počas kurzov, ktoré vedie do hĺbok, ktoré je u koučov potrebné oslovovať, aby na sebe neustále pracovali, a tak prinášali svojim klientom najlepšie možné výsledky.

Mgr. Katarína Potúčková, ACC, profesionálna koučka

 

 • Zuzka je vysoko profesionálna, usmernenia podáva zrozumiteľne, priamo a povzbudzujúco. Ponúka bezpečné a učenie podporujúce prostredie. V komunikácii navodzuje priateľskú atmosféru a partnerstvo. Spolupráca so Zuzkou je výborné rozhodnutie.

Erika Feketová, PCC, profesionálna koučka, Espiral

 

 • Mentoring so Zuzkou vniesol do mojich tém väčšiu jasnosť a pružnosť pri experimentovaní v oblasti profesionality. Oceňujem jej rýchlosť a ľahkosť pri pomyselnom hľadaní ihly v kope sena. Má vynikajúcu schopnosť presne zacieliť, ale zároveň vytvára bezpečný priestor pre nové uhly pohľadov na jednotlivé témy a riešenia.

Ing. Mária Kaliňáková, profesionálne koučka ACC

 

 • Zuzkin láskavý a otvorený prístup, ktorým nás sprevádzala a pozývala k sebareflexii a k experimentovaniu, som vnímala ako veľmi prínosný. Práve v tom cítim priestor na sebapoznávanie a nachádzanie svojho vlastného autentického štýlu koučovania. Ďalší veľký prínos vidím v tom, že sme mali možnosť si v malých skupinkách vymieňať svoje postrehy a myšlienky – boli to pre mňa veľmi inšpiratívne stretnutia

Silvia Ferreira, profesionálna koučka

 

 • Ak sa povie Na ceste k majstrovstvu, vybaví sa mi práve rozvojová skupina vedená pod Zuzkinou taktovkou. Aby som vedela prinášať väčšiu hodnotu svojim klientom, potrebujem sa posúvať ako kouč. A práve táto skupina je na to ako stvorená. V bezpečnom prostredí som mohla zdieľať a učiť sa od ostatných kolegov. Odnášam si opäť množstvo nových uvedomení a výziev pre seba samú. Chcem poďakovať Zuzke, že sa pustila do tohto projektu, v ktorom som už bola druhý-krát. Myslím si, že je to dostatočným dôkazom jeho kvality a hodnoty. Určite vám ho odporúčam 🙂

Ing. Magdaléna Furková, ACC, NLP tréner a ICF profesionálna koučka

 

 • Vďaka rozvojovej skupine a jej aktivitám, som získala viac sebaistoty, spätná väzba od kolegýň vo vzájomnom koučovaní mi odhalila moje slabé i silné miesta v rozhovore a práci s klientami. Práca na sebe, teda osobný mindset sa stal pre mňa základom pre môj kontakt s klientom.    

PhDr. Kamila Novosedlíková, FMA, profesionálna koučka pre ženy

 

 • Až koučing mi pomohol na sebe naozaj efektívne pracovať, hoci som už v minulosti navštevovala rôzne kurzy a školenia.
  Zuzana je úžasný človek, ktorý presne vie, ako, kedy a prečo položiť tú správnu otázku. Pochopila som, ako a na čom mám popracovať. Už teraz dávam do praxe veci, ktoré som si zo spolupráce odniesla a vidím aj ich konkrétny prínos v osobnom i profesionálnom živote. Zuzka je vo svojej práci proste TOP.

Zuzana Vargová profesionálna nezávislá kozmetická poradkyňa spoločnosti Mary Kay

 

 • Zuzka mi ukázala, že nie všetko buď – alebo, ukázala mi aj mnoho AHA momentov, ktoré som v rámci mojej sústredenosti na lepšie výsledky v práci nedokázala sama vidieť. Zuzka je moja milá, malá víla a som vďačná, že som ju stretla.

JUDr. Lujza Paveleková, právnička a projektová manažérka

Kto ťa bude programom NEXT STEP sprevádzať?

Srdečne ťa pozdravujem.

Volám sa Zuzana Valábková a už 11 rokov pôsobím ako medzinárodne certifikovaná profesionálna koučka, mentorka a supervízorka.

Som podnikateľka, manželka a mama 10 deťom. Som jedna z vás, ktorá kedysi stála na prahu koučovacieho podnikania. Viem, aké to je zažívať neistotu zmiešanú s vášňou pre koučovanie. Osobne, a krok po kroku, som prešla cestu budovania koučovacieho podnikania.

V mojej profesionálnej vízii je nielen zlepšovať kvalitu koučovania na Slovensku, ale aj podporovať koučov na ich ceste k osobnému a profesionálnemu majstrovstvu.

Vediem koučovaciu školu, pripravujem koučov na profesionálnu dráhu a zároveň im pomáham, aby si ako profesionáli našli svoje miesto na trhu koučovania a rozvoja.
V minulom roku som bola finalistkou na koučku roka v Learning and Development awards.

Som členkou

Cítiš, že by to mohol byť ďalší zmysluplný krok na tvojej ceste?

Chceš si to ale ešte vyjasniť?

Ak chceš vedieť, čo konkrétne Ťa v programe čaká a overiť si, či je to Tvoja cesta, dajme si spoločný nezáväzný rozhovor.

Rada Ťa osobne spoznám a odpoviem Ti na akékoľvek otázky a nejasnosti. Aby to bolo partnerské hneď od začiatku, aj ja si prinesiem na call niekoľko zvedavým otázok.

Teším sa na Teba.

Prečo je nutné absolvovať rozhovor?

Aby si mala lepšiu predstavu do čoho ideš a prečo sa rozhoduješ. Aby si mala jasno v tom, ako to bude prebiehať a koľko budeš potrebovať investovať času, energie a peňazí.

Záleží mi na tom, aby si si bola skutočne istá, že toto je niečo pre Teba, že si sedíme a že sa chceš učiť na tejto ceste práve odo mňa.

Ochrana osobných údajov • Obchodné podmienky • Kontakt
© 2022 • CoachAgency.sk – všetky práva vyhradené