3 nevyhnutné aspekty, vďaka ktorým môžete vybudovať stabilné a funkčné koučovacie podnikanie.

Hurá je to tu.

Skončili ste výcvik koučovania a uvažujete, ako zúročiť investície vložené do vzdelávania?

Plní energie sa púšťate do webovej stránky, tvorby loga, postujete na sociálnych sieťach, pridávate citáty a fotky, dávate svetu vedieť, že ste kouči a stále žiadni klienti.

Čo vám poviem, pred rokmi som bola na tom istom bode. Bode koučovacieho mrazu.

Na začiatku som počúvala od lektorov, ktorí ma učili vetu:
„Stačí len koučovať a biznis bude!“

Robila som všetko možné aj nemožné, aby sa ľudia dozvedeli, že som koučka a viem im efektívne pomôcť s dôležitými témami a situáciami v ich živote.

Prvé aktivity ktoré som v budovaní podnikania robila, boli neisté a skôr impulzívne ako vedomé a múdre rozhodnutia. Zistila som na vlastnej koži, že veta „stačí len koučovať a biznis bude“ nie je pravdivá.

Keďže som nemala ani páru, ani slychu ako na koučovací biznis, postupne som nadobudla pocit, že s každou ďalšou vecou o ktorú som sa pokúsila, len vyhadzujem peniaze von oknom. Frustrácia a pochybnosti boli mojimi blízkymi priateľmi.

A potom sa zistila, kde robím chybu.

Kde som robila chybu?

S podnikaním som začala tak, že bez toho, aby som si premyslela ako budem postupne budovať svoje podnikanie, som v „zúfalstve“ a na základe svojich nestálych emočných stavov robila reaktívne rozhodnutia.

Zapájala som sa s nádejou do všetkých bezplatných aktivít pre koučov, vytrvalo postovala na FB, vytvorila si web, koučovala bezplatne a vo vlastnej neistote som hľadala zaujímavé spolupráce, ktoré zväčša nevyšli.

V čom bol problém?

 

Zaoberala som sa len jednou vecou. A to bolo, aby ľudia vedeli, že som kouč a že koučujem. Mala som odvahu a odhodlanie, avšak nevedela som, ktorým smerom sa vybrať, do čoho investovať aby z môjho pomerne drahého hobby vyrástlo podnikanie.

Dievča z humanitného sveta stratené v biznis svete, to som bola ja.

Potom som sa ocitla ako kouč v jednej konzultačnej spoločnosti a to bola poriadna šoková terapia.

Vďaka tejto životnej lekcii som sa naučila,
že ovládanie koučovania je len jedna oblasť
v budovaní biznisu. Dôležitá, ale…

Prišlo obrovské uvedomenie,
ktoré všetko zmenilo

Uvedomila som si: V koučovaní som fakt dobrá, zaujíma ma to, chcem sa tým živiť ALE… Vedieť koučovať, mať FB profil a web na postavenie stabilného a udržateľného biznisu nestačí.

Keď som si prešla týmto AHA momentom, začala som skúmať, čo všetko neviem a čo všetko potrebujem, aby som nemala len dobrý pocit z koučovania, ale aj lepšie čísla na účte.

Postupne sa mi pod rukami začal formovať jednoduchý, ale efektívny model budovania podnikania. Vďaka nemu som za dva roky posunula nie len moje zmýšľanie ale najmä podnikanie z pár stoviek eur na stotisícové čísla.

Dávalo by vám zmysel na vašej aktuálnej ceste poznať model budovania koučovacieho podnikania a prestať sa motať na mieste, strácať čas a peniaze?

Tak to ste tu správne.

Natočila som pre vás online kurz, v ktorom vám vysvetlím 3-krokový model budovania koučovacieho podnikania.

V rámci tohto kurzu vám objasním dôležité zákonitosti, bez ktorých nie je možné vybudovať udržateľné podnikanie v koučovacej alebo poradenskej oblasti.

V online sekcii vás už čaká video, ktoré verím, že prinesie nový pohľad na budovanie vášho podnikania a pomôže vám robiť aktívne a zmysluplné rozhodnutia. A aj vďaka tomu sa posunúť v podnikaní vpred.

Dozviete sa: 

  1. prečo niektoré stratégie budovania koučovacieho podnikania nefungujú a ako si vyberať na mieru šitú, vašu a funkčnú
  2. čo je kľúčové k vybudovaniu podnikania v koučovaní a prečo to bez toho nepôjde
  3. na čom sa rozbije vaša snaha o podnikanie a čo urobiť, aby to tak nebolo
  4. čo sú chyby, ktoré robia kouči na začiatku svojej cesty pri snahe vybudovať svoje podnikanie a ako sa im vyhnúť

A ešte oveľa viac…

Uvažujete, kto vás bude kurzom sprevádzať?

Srdečne vás pozdravujem.

Volám sa Zuzana Valábková a som profesionálna koučka ICF, mentorka rozvoja a certifikovaná supervízorka. Už 11 rokov kráčam cestou rozvoja a koučovania. Moje koučovacie podnikanie som vybudovala od podlahy popri 10 deťoch a dnes som, kde som, aj vďaka tomu, že som sa odmietla vzdať a zamerala sa viac na to, ako to pôjde. A vyšlo to.

Práve vďaka tomu vám viem dnes priniesť nie len teoretické vedomosti, ale hlavne zmysluplné a funkčné veci z praxe.

V minulom roku som bola finalistkou na koučku roka v Learning and development awards.

Okrem mojich profesionálnych rolí som aj mama a manželka. Som fanúšikom podnikania pre ľudí a nie pre stroje. Podnikania, ktoré je zmysluplné, má dušu a prináša „dobro“ pre obe strany.

Čo by to pre vás znamenalo?

Predstavte si, že už viete na ktorých troch pevných bodoch to stojí a padá a vďaka tomu môžete začať stavať funkčné a udržateľné koučovacie podnikanie.

Už by to nebolo o neustálych aktivitách, ktoré neprinášajú výsledky.

Čo by to pre vás znamenalo, ak by ste nemíňali energiu, peniaze a čas na nefungujúce aktivity a „stratégie“?

Mám smelý predpoklad, že by to, rovnako ako u mňa, mohlo znamenať rozdiel v počte klientov, ale najmä rozdiel v číslach na vašom bankovom účte.

Mohli by to byť tisícky, desať tisícky alebo možno aj sto tisícky eur?

Rozhodnutie nečakať na úspech, ale vykročiť mu v ústrety, je celkom na vás.

Jeden citát hovorí, že ak budete robiť veci stále tak isto, budete mať stále rovnaký výsledok. Ak chcete, aby sa veci zmenili, tak musíte začať robiť niečo inak ako doteraz.

Chcete zistiť niečo nové a vyjasniť si veci a robiť niečo inak ako doteraz?

Existuje len jediný spôsob ako zistíte, či vám veci, ktoré som pre vás pripravila, pomôžu vystúpiť zo začarovaného kruhu.

Stačí, ak si kurzom prejdete a odpoviete si na dôležité otázky, ktoré vás privedú k vedomým rozhodnutiam a konkrétnym akčným krokom. 

Cena kurzu

80€

Hovoríte si, prečo to robím?

Prečo vám zdieľam moje know-how?

Veď ak uspejete, budete de facto moja konkurenica.

Dnes je koučovanie voľná profesia a na trhu sa za koučovanie vydáva všeličo. V mojej profesionálnej vízii je aj zámer rozvíjať, podporovať a kultivovať koučovanie na Slovensku.

Mám túžbu nie len školiť profesionálnych koučov, ale aj podporovať ich v tom, aby sa ich profesionálna služba dostala k čo najviac ľuďom, ktorí to potrebujú.

Ak uspejete v podnikaní, ak budete mať klientov, znamená to pre mňa, že zasa o kúsok viac ľudí dostalo pomoc, ktorá im často zmení celý život. A to je už niečo.

Verím, že ak sa naučíte čomu sa vyhnúť, za čím kráčať a ako si vedome vyberať biznisové rozhodnutia, začnete robiť míľové kroky na ceste vášho podnikania.

Či už sa rozhodnete čakať na osud, alebo vedome prispejete k tvorbe vašej reality, je to na vás.

Bude to fungovať aj vám?

Je nemennou pravdou, že každý z nás je jedinečný a také je aj naše podnikanie. Faktom ale tiež je, že existujú isté konkrétne spoločné aspekty, na ktorých stojí špeciálne koučovacie podnikanie.

A práve aktívny rozvoj týchto vecí rozhoduje o tom, či vo svete koučovacieho podnikania uspejete, alebo odídete s dlhým nosom.

V tomto momente je jediný spôsob ako zistiť, či je to čo prinášam užitočné – urobiť ten krok a vyskúšať to.

Premýšľate ešte, či to nie sú len ďalšie vyhodené peniaze?

Z môjho pohľadu nemáte čo stratiť lebo… riziko je na mne.

Prístup k tomuto kurzu dostanete okamžite. Môžete hneď začať pozerať a na základe získaných vedomostí začať robiť vedomé rozhodnutia a meniť vašu podnikateľskú realitu.

Ak do 14 dní od vstupu do kurzu zistíte, že s ním nie ste z akéhokoľvek dôvodu 100% spokojný, tak vám bez akýchkoľvek otázok vrátim vašich 80€.

Stačí len, že mi pošlete email na zuzana@coachagency.sk  Myslím, že viac som už nemohola znížiť riziko spojené so vstupom do kurzu.

Ak vám to dáva zmysel, kliknite na tlačidlo pod týmto textom a získajte prístup ku kurzu o aspektoch, na ktorých stojí vaše podnikanie, hneď teraz.

Čo by ste mali urobiť teraz?

Ak to myslíte vážne a chcete vedieť na čom postaviť svoje koučovacie podnikanie, vstúpte do tohto hneď teraz. Nie zajtra, nie o týždeň…

Kliknite na tlačidlo pod týmto textom a my vám okamžite sprístupníme kurz 3-krokový model budovania podnikania v koučovaní.

Premeňte svoje drahé hobby a začnite zarábať vďaka správne zvoleným vedomým krokom.

Už sa teším na to, čo mi napíšete o vašich uvedomeniach a akčných krokoch.

Máte akékoľvek otázky,
alebo nejasnosti?

Ak máte ešte akékoľvek otázky, alebo vám nie je niečo jasné, tak sa nás opýtajte. Pamätajte, neexistuje hlúpa otázka.

Napíšte email na info@coachagency.sk

Na vaše otázky veľmi rada odpoviem čo najskôr.

Ďakujem veľmi pekne, že ste sa dočítali až sem a teším sa na vás v kurze.

Želám vám krásny deň.

Zuzana Valábková

Ochrana osobných údajov • Obchodné podmienky • Kontakt
© 2022 • CoachAgency.sk – všetky práva vyhradené