Alchýmia koučovacieho podnikania

…alebo ako sa naučiť zmysluplne a efektívne podnikať vo svete koučovania a poradenstva

…je to ako začarovaný kruh…

Mala si plán, pozitívne emócie, víziu podnikania. Vrhla si sa do toho. Urobila si svoje maximum a aj tak sa to nevyvíja ako by si potrebovala a chcela. Uspokojuješ sa, že všetko má svoj čas, že asi to tak malo byť, že…

Vytúžené koučovacie „podnikanie z pláže“ sa zatiaľ nekoná a ty si stále zamotaná do spleti dez-informácií o tom, ako sa pohnúť z tohto bludného kruhu budovania podnikania.

Čo teraz? Dá sa vôbec ešte niečo robiť?
Je ešte niečo pred tým než…

Poznáš aj ty niečo podobné zo svojho života?

Niekedy sa ti zdá,  že by sa to mohlo podariť, inokedy prepadneš pochybnostiam či je celá tá vec s podnikaním tvoja parketa. Veď kto si ty, aby si… Prichádza to vo vlnách.

Niekedy si veríš a inokedy ťa prepadne strach, pochybnosti a neistota. Je to trochu ako veslovať proti prúdu, ktorý neustáva.

Možno zažívaš aj ty podobné pocity a uvažuješ, či sa šťastie a úspech unaví a sadne aj na teba a tvoj kalendár sa zaplní termínmi a stretnutiami.

Rozmýšľaš ako na to, aby ľudia, ktorí ťa sledujú, namiesto srdiečok a lajkov prejavili skôr záujem o skutočnú platenú spoluprácu.

Snažíš sa vyzerať úspešne, mať „dobrý mindset“, ale nie vždy sa to darí a čísla nepustia. Zatiaľ to nie je podnikanie, iba „drahé“ hobby, ktoré neprináša to čo chceš.

Skúsila si to, ale strácaš pevnú pôdu pod nohami. Občas ťa prepadne reálna obava či to vlastne dáš, či je to celé pre teba... V kútiku duše uvažuješ či to ešte skúšať, alebo sa porozhliadnuť po inej práci.

Po večeroch premýšľaš, čo by sa dalo ešte urobiť, aby sa bezplatné alebo málo platené koučovania zmenili na skutočných platiacich klientov. Niekedy ti to dokonca nedá spať.

Zdá sa ti, ako by si bola v jednom kolotoči aktivít, ktoré neprinášajú výsledky a už začínaš byť z toho unavená. Takto si si to rozhodne nepredstavovala.

Možno zažívaš hnev, frustráciu a sklamanie... Iným sa darí a ty nie a nie rozbehnúť biznis tak, aby fungoval. A pri tom sa skutočne snažíš. Sem tam započuješ zneisťujúce hlasy z okolia, ktoré šuškajú, že by si sa mala prestať hrať a začať niečo seriózne robiť.

Tvoje financie sú ako na hojdačke. Zarobíš, nezarobíš... Budú klienti, nebudú? Snažíš sa myslieť pozitívne, ale je tu istá obava, či budeš mať z čoho zaplatiť účty, vzdelávanie alebo ďalšie náklady?

Je to mix všetkého, alebo možno niečo z toho. Namiesto toho, aby si mala z podnikania a koučovania radosť, cítiš nepohodu v žalúdku a napätie v ramenách. Miluješ svoju prácu, dáva ti to hlboký zmysel, ale to, ako z toho vybudovať podnikanie je ti zatiaľ cudzie.

Nie si v tom vôbec sama

Podnikanie môže byť poriadna výzva a to nie len vtedy ak pochádzaš s humanitnej oblasti, a o podnikaní si už veľa počula, ale nikdy si ho nestavala od podlahy.

Obavy, strachy a pochybnosti. Tušenie na pozadí, že ti niečo podstatné v celej veci uniká. Lákavé internetové ponuky ako na vybookovaný kalendár sú marketingovo presvedčivé, už si niečo aj skúšala, ale nie je to ono, stále to nie je ono. Pre niečo ti to záhadne nefunguje.

Poviem ti, že viem o tom svoje… Prešla som vrchmi aj údoliami budovania podnikania, zažila som pády aj úspechy. Boli obdobia, kedy som mala pocit, že to nezvládnem, že to vzdám, že je toho na mňa príliš.

Trápila som sa presvedčeniami, že ak nemám dosť zaujímavých kontaktov, bohatú manažérsku kariéru, alebo dobré finančné zázemie, tak nemám šancu na úspech v podnikaní.

Tieto osobné krízy, a nebolo ich za 11 rokov veru málo, ma naučili že:

 • Buď s tým seknem a skončím to „biznisové trápenie“ a uznám, že to nie je pre mňa
 • Budem sa snažiť stále dookola bez pomoci aj keď to nefunguje (a pravdepodobne vyhorím) a zničím to najcennejšie čo mám (vzťahy v mojej rodine)
 • Nechám sa unášať impulzívnymi rozhodnutiami a budem dúfať, že to zázrakom vyjde

alebo  

 • Rozpoznám, že to, čo sa mi deje v podnikaní, nie sú problémy, ale symptómy ktoré len utlmujem dočasnými „liekmi“, neefektívnymi riešeniami
 • Uznám, že ak sa chcem pohnúť vpred, musím dvihnúť hlavu z piesku a občas zariskovať
 • Zameriam sa na to, čo je dôležité a odložím všetky pseudo podnikateľské veci, ktorými sa zamestnávam, ale bez viditeľných výsledkov
 • Posilním si osobnú stabilitu a až z tohto bodu budem robiť biznisové alebo iné životné rozhodnutia
 • Budem mať ochotu investovať a učiť sa nové informácie z rôznych oblastí, aby som s vecami vedela vedome a efektívne pohnúť

Tak čo, ako sa rozhodneš?

Kdesi som videla výrok, že biznis nie je o logike, že je treba… xyz… skočiť do toho rovnými nohami, spáliť všetky lode a potom ťa to donúti… už jednoducho musíš.

Ja mám presvedčenie, že k podnikaniu, ako aj k ostatným veciam a situáciám v našom živote, potrebujem pristupovať vedome a nie impulzívne, reaktívne a bezhlavo.

Podnikanie je cesta nie len k zisku a slobode, ale cesta učenia a rastu. Je to životný štýl, ktorým chceme žiť, nie len proces získavania peňazí.

Vôbec netuším odkiaľ začať,
čo sa naučiť a čo je to podstatné?

Ako sa v tej spleti koučovacieho
podnikania vyznať?

Čo ak by…

To, čo by ti teraz mohlo dobre poslúžiť,
je na chvíľku sa zastaviť,
nádych – výdych a potom urobiť vedomý výber.

Nebudeme sa naháňať za podnikateľským preludom, nebudeme sa pachtiť za nezmyslami, zakrývať si oči pred realitou a presviedčať sa pozitívnymi výrokmi…

Toto je nezmyselná cesta, ktorá vedie k sklamaniu a frustrácii.

To, čo má zmysel, je nájsť cestu, získať komplexný náhľad na vecvedome sa rozhodnúť ako ďalej.

Spoločne vytvoríme to, čo každá koučka ktorá chce uspieť potrebuje a to je osobná stabilita, porozumenie a unikátna, na mieru šitá vedomá cesta podnikania.

Už 11 rokov podnikám vo svete koučovania. Aktuálne nie len koučujem, ale aj školím nových koučov v medzinárodne akreditovanom výcviku koučovania.

Už dlhšie som premýšľala, ako pomôcť nie len mojim študentom koučovania, ale aj iným profesionálnym koučom na ceste k ich klientom.

Čo urobiť, aby sa pomoc pomáhajúcich rozhovorov dostala čo najskôr k tým, ktorí to potrebujú?

Možno aj ty aktuálne patríš ku koučom, poradcom či terapeutom, ktorým by  dobre padlo niečo reálne, čo ti pomôže zorientovať sa a postupne budovať pevné základy podnikania v koučovaní.

Nie som jasnovidka, ani nie som mág. Nemám čarovnú paličku ktorou mávnem a bude všetko podľa predstáv, bez výziev a ťažkostí.

Ale je niečo, čo mám, čo poznám veľmi dobre.  Je to cesta budovania koučovacieho podnikania z úplnej 0 na sto tisíce € v priebehu pár rokov.

To, čo mám, sú reálne skúsenosti z koučovacej praxe a z budovania podnikania v oblasti koučovania. Viem, ako ťa na ceste budovania podnikania podporiť. Mám vedomosti a skúsenosti, ktoré môžem s tebou zdieľať.

Bude to cesta objavovania, kde zistíš, kde boli tvoje slepé miesta budovania podnikania.

Zrozumiteľne a ľudsky ti vysvetlím spojitosti medzi vecami koučovacieho podnikania, ktoré ti pravdepodobne doteraz unikali, alebo ti neprišli dôležité.

Toto je to, čo môžem, chcem a viem pre teba urobiť. Zazdieľať ti to, po čom som túžila pred 11 rokmi, keď som stála na prahu svojho koučovacieho podnikania.

Pripravila som pre teba online program

„Alchýmia koučovacieho podnikania“

(alebo ako to namiešať tak, aby to fungovalo)

Za ostatných 11 rokov som prešla náročnými podnikateľskými aj životnými výzvami.

Keď som musela povedať niektorým biznisovým projektom, do ktorých som investovala čas aj peniaze, zbohom. Keď som potrebovala popri 10 deťoch nájsť čas na aktivity, ktoré posilnia a rozbehnú moje podnikanie a nezabudnúť pri tom na seba a svoje potreby, keď som prišla o dieťa a svet sa mi nachvíľku zastavil, keď som musela ukončiť nefunkčné spolupráce a postaviť sa na vlastné nohy, keď…

Táto cesta nebola vôbec ľahká, ale zato poučná a priniesla mi poznanie, ktoré chcem s tebou teraz zdieľať.

Ako veľmi som túžila mať pred rokmi niekoho, kto mi povie to, čo ti dnes prinášam

V ONLNINE PROGRAME: „Alchýmia koučovacieho podnikania“ dostaneš toto všetko:

 • Dozvieš sa o trojnožke, na ktorej stojí tvoje podnikanie a budeš mať možnosť si urobiť reflexiu toho, kde sa práve nachádzaš na ceste tvojho podnikania
 • Získaš informácie o efektívnom modeli budovania koučovacieho podnikania
 • Naučíš sa, v čom je koučovacie podnikanie špecifické a čo potrebuješ robiť rozdielne ako v inom biznise
 • Urobíme spoločne hĺbkovú sondu do troch oblastí tvojho podnikania
 • Dozvieš sa o strachoch a iných neduhoch, ktoré ťa stretnú na ceste podnikania a čo s nimi
 • Budeš mať možnosť urobiť osobnú prácu, ktorá je najdôležitejším prvkom v budovaní tvojho podnikania.
 • Dostaneš pokope všetky potrebné informácie, na základe ktorých sa môžeš vedome rozhodnúť, ako to bude s tvojim podnikaním ďalej. Už nebudeš musieť robiť impulzívne rozhodnutia, ktoré ťa stoja čas a peniaze, ale budeš môcť vedome kráčať za svojim cieľom.

Možno ti beží hlavou otázka.
Je tento online program pre mňa?

 • Ak si na začiatku svojej podnikateľskej cesty a nie si si celkom istá kadiaľ ďalej
 • Ak si už skúšala všeličo, ale stále to nefunguje
 • Ak máš pocit, že opakovane robíš veci a aj tak neprichádzajú tie správne podnikateľské výsledky
 • Ak si absolvovala nejaké biznis tréningy a aj tak si v tom stále stratená
 • Ak chceš viac porozumieť súvislostiam budovanie koučovacieho podnikania a nie len náhodne skúšať
 • Ak sú tvoje koučovacie príjmy ako na hojdačke medzi 0 – 1000-kami €
 • Ak si ešte za posledné mesiace nezarobila koučovaním viac ako 5000/7000€
 • Ak si fanúšikom vecí, ktoré sú podané zrozumiteľne, autenticky a ľudskou rečou

Ak si si odpovedala ÁNO na niektoré z vyššie položených otázok, tak v tomto online programe s veľkou pravdepodobnosťou nájdeš užitočné a zmysluplné informácie pre tvoje podnikanie.

Ako to bude celé prebiehať?

Po vstupe do programu získaš prístup ku všetkým videám aj audio nahrávkam, ktoré si môžeš vypočuť kedykoľvek a kdekoľvek, dokonca aj opakovane.

Môžeš postupovať tempom, ktoré ti vyhovuje.

Môžeš si vypočuť väčšiu časť kurzu naraz, alebo si to dávkovať po častiach. Vypočuť si najskôr audio a potom video, alebo nájsť ideálnu kombináciu, ktorá ti funguje pri učení.

Pripravila som pre teba rôzne materiály ako je:

 • Videá rôzneho formátu
 • Audio
 • Cvičenia
 • Rozvojové a reflexívne materiály na osobnú prácu

Mám smelý predpoklad, že v kurze získaš hĺbkový vhľad do koučovacieho podnikania, porozumieš čo s čím súvisí, prečo niektoré veci nefungujú a ako sa vysporiadať s výzvami, ktoré ťa na ceste stretnú.

Dopraj si na program toľko času, koľko potrebuješ.

Ak chceš, aby mal program a to čo sa v ňom naučíš reálny dopad, nájdi si čas na rozvoj SEBA a svojho PODNIKANIA cez priložené materiály.

Uvažuješ, kto ťa bude kurzom sprevádzať?

Srdečne ťa pozdravujem.

Volám sa Zuzana Valábková a som profesionálna koučka ICF, mentorka rozvoja a certifikovaná supervízorka. Už 11 rokov kráčam cestou rozvoja a koučovania. Moje koučovacie podnikanie som vybudovala od podlahy popri 10 deťoch a dnes som, kde som, aj vďaka tomu, že som sa odmietla vzdať a zamerala sa viac na to, ako to pôjde. A vyšlo to.

Práve vďaka tomu ti viem dnes priniesť nie len teoretické vedomosti, ale hlavne zmysluplné a funkčné veci z praxe.

V minulom roku som bola finalistkou na koučku roka v Learning and development awards.

Okrem mojich profesionálnych rolí som aj mama a manželka. Som fanúšikom podnikania pre ľudí a nie pre stroje. Podnikania, ktoré je zmysluplné, má dušu a prináša „dobro“ pre obe strany.

V online programe ťa čaká

7 videí a 5 hodín vzdelávania, v ktorých budeme postupne prechádzať témami:

 • Čo je na začiatku koučovacieho podnikania dôležité a málo kto o tom hovorí
 • Ktoré sú tri aspekty, na ktorých stojí a padá tvoje koučovacie podnikanie
 • Čo je najdôležitejším aspektom, bez ktorého nepostavíš podnikanie
 • Aké zručnosti a schopnosti potrebuješ budovať, aby si uspela
 • Prečo niektoré veci, ktoré riešiš, nie sú pre tvoj biznis dôležité a strácaš nimi čas a peniaze
 • Ako pracovať so strachmi a inými neduhmi, ktoré ťa na ceste podnikania stretnú

Áno, viem aké je to náročné na začiatku podnikania, keď nemáš lukratívne kontakty ktoré ťa posunú k veľkému biznisu. Keď nemáš biznisové vedomosti a predaj ti príde ako nástroj manipulácie. Keď nemáš na účte desaťtisíce € aby si mohla robiť rozhodnutia ktoré nefungujú.

Viem aké je to zažívať momenty, keď vôbec netušíš, čím je najlepšie začať, ako získavať klientov a pri tom všetkom nestratiť seba, osobnú pohodu a stabilitu a dôležité vzťahy.

Presne viem, ako vyzerá paralýza možností, ktorá ti bráni, aby si sa rozhodla pre niečo, lebo ešte nevieš, pre čo sa máš rozhodnúť. Čo je na ceste podnikania to najdôležitejšie? Každý predsa tvrdí niečo iné.

Ty si už ale na svoju cestu vykročila,
už nie si na 0 už si tu.

A preto, že si vykročila a nečakáš, že sa to všetko okolo podnikania stane samé, som pre teba pripravila online program Alchýmia koučovacieho podnikania za mimoriadnu cenu.

Online program Alchýmia koučovacieho podnikania ti bude k dispozícii minimálne na 3 roky.

7 modulový video program ktorý pokrýva:

 • Vedomosti o koučovacom podnikaní zozbierané z praxe
 • Zrozumiteľný Model koučovacieho podnikania
 • Aspekty na ktorých stojí úspešné podnikanie
 • Ako pracovať so strachmi a inými neduhmi, ktoré ťa stretnú na ceste podnikania
 • Rozvojové materiály
 • Audio nahrávky celého kurzu

Tento kurz môžeš mať teraz za špeciálnu cenu

Hodnota celého programu:  390€

Predávam bežne za cenu:  197€

Špeciálna cena online programu je

97€

Nie si si istá? Ešte uvažuješ či investovať?

Stojím si za tým, čo robím a odvážne verím, že v kurze objavíš veľa užitočných informácií, ktoré ti doplnia chýbajúce miesta v skladačke tvojho podnikania. Na základe týchto informácií budeš môcť robiť vedomejšie rozhodnutia a budovať stabilné podnikanie.

Napriek tomu chcem byť k Tebe férová, preto Ti k tomuto programu ponúkam 14-dňovú GARANCIU VRÁTENIA PEŇAZÍ. 

Ak budeš mať 14 dní po začatí online programu pocit, že neobsahuje pre Teba nové informácie a nie je pre Teba prínosný, stačí mi napísať a ja Ti bez zbytočných otázok vrátim všetky Tvoje peniaze.

Prečo dávaš taký zmysluplný program za takú nízku cenu?

V mojej osobnej aj profesionálnej vízii nájdeš napísané. „Podporovať a rozvíjať profesionálne koučovanie na Slovensku. Podporovať a rozvíjať kvalitné služby koučovania. Pomáhať profesionálnym koučom na ich ceste k majstrovstvu.“ A toto je pre mňa tiež cesta.

Ako koučka, lektorka a mentorka koučovania si ešte živo spomínam, aké to bolo stáť na začiatku cesty kouča a pozerať s nádejou a obavami do neznámeho sveta podnikania.

Viem, aké to je a preto ti chcem dať niečo zmysluplné čo má  HODNOTOU, ale za cenu, ktorú si môžeš aktuálne dovoliť.

A čo teraz?

V koučovaní je to o partnerstve a ja by som ho rada uplatnila aj tu. Je celkom na tebe ako sa rozhodneš.

Môžeš si vybrať že

 • Budeš ďalej skúšať to čo doteraz
 • Pôjdeš sama cestou pokus – omyl
 • Budeš veriť, že sa to nejak zázračne samo podarí
 • Budeš neustále váhať a reaktívne konať
 • Budeš nepokojne spávať a po nociach rozmýšľať čo ešte urobiť inak

Alebo to riskneš a

 • Urobíš rozhodnutie niečo zmeniť a vystúpiť zo začarovaného kruhu
 • Vydáš sa na cestu skúmania koučovacieho podnikania
 • Vykročíš do zóny učenia a experimentovania
 • Získaš vhľad do sveta koučovacieho podnikania
 • Odpovieš si pravdivo a otvorene na otázky, ktoré sú nevyhnuté pre tvoj úspech

Otázky?

Máš akékoľvek otázky,
alebo ti niečo nie je na 100% jasné?

Ak áno, tak neváhaj a kontaktuj ma. 

Napíš mi na email na zuzka@coachagency.sk

Ozveme sa Ti čo najskôr, ako to len bude možné.

Želám Ti krásny deň.

Zuzka Valábková

Ochrana osobných údajov • Obchodné podmienky • Kontakt
© 2022 • CoachAgency.sk – všetky práva vyhradené